Pristatymo informacija

NEMOKAMAS siuntimas užsakant gaminių nuo 50eur.

Užsakydami prekes, galite pasirinkti patogiausia Jums prekių pristatymo būdą: prekes galime pristatyti Jums į namus arba į paštomatą. Apie paruoštą prekę atsiėmimui klientą informuosime asmeniškai telefonu, nurodytu užsakymo informacijoje.

Prekių pristatymo kaina visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje priklauso nuo Jūsų perkamų prekių svorio ir vertės. Ši kaina yra pateikiama, atliekant užsakymą. Prekės pristatomos nurodytu adresu arba į kitą pirkėjui patogią vietą. *Siuntų pristatymas į Kuršių nerija – papildomas 22 € mokestis, už jį reikia mokėti atskirai.

Prekių pristatymas užtrunka nuo 2 iki 3 darbo dienų ir papildomai 1-3 darbo dienos užsakymo ivygdimui. Prekės pirkėjui yra pristatomos naudojantis kompanijos „VENIPAK” greitųjų pasiuntinių pašto paslauga, arba per bet kurį kitą, mūsų įgaliotą, pristatymo kurjerį. Priimdamas prekes, pirkėjas privalo patikrinti siuntos komplektaciją ir pristatytų prekių būklę. Priėmus prekes ir pasirašius siuntos pristatymo dokumentus be pastabų, laikoma, kad pakuotėje esantys daiktai yra tvarkingi, siunta pristatyta tvarkingai ir nei viena santykio šalis pretenzijų dėl siuntoje esančių prekių neturi.

Prekių, kurių svoris yra didesnis nei 30 kg, pristatomos tik iki gavėjo namo ar sandėlio. Didelių gabaritų ir/ar didelio svorio prekių užnešimo iki durų paslauga kainuoja 15 Eur. Apie šią papildomą paslaugą būtina informuoti, kuriant užsakymą – pastabose. Taip pat perspėti vadybininką, kuris tvarkys Jūsų užsakymą. Už šią paslaugą reikia mokėti atskirai.

Pristatymo metu pirkėjas privalo pateikti asmens tapatybę įrodantį dokumentą. Jeigu atsiimantis prekes asmuo neatitinka mūsų turimų duomenų apie užsakovą, arba jeigu išaiškėja, kad registracijos svetainėje metu buvo pateikti melagingi ir neatitinkantys tikrovės duomenys, arba atsiimantis prekes asmuo dar nėra sulaukęs 16 metu amžiaus ir pristatymo metu nėra įgijęs teisinio veiksnumo, mes turime teisę atsisakyti pristatyti prekes užsakovui be jokių teisinių pasekmių. Mes neatsakome už duomenų įvedimo metu padarytas klaidas ar netikslumus, todėl rekomenduojame itin kruopščiai užpildyti ir pakartotinai patikrinti savo registracijos duomenis ir prekių pristatymo adresą.

Mes darome viską kas yra įmanoma, siekdami užtikrinti, savalaikį užsakytos ir apmokėtos prekės pristatymą. Tačiau pristatymo vėlavimo atvejai gali pasitaikyti ir dėl nuo mūsų nepriklausančių ar dėl nenumatytų aplinkybių.